JAMES TONEY: WRÓCĘ DO MMA NA STO PROCENT!

Kuba Walkowiak, MMA Fighting

2010-12-14

Po bolesnej porażce z Randym Couture (19-10) na gali UFC 118, James Toney (0-1) nie myśli o rzuceniu kariery zawodnika MMA i poinformował, że wróci do mieszanych sztuk walki na sto procent. Toney dodał również, że za walkę z legendą tej dyscypliny miał zainkasować 500.000 dolarów, a do dnia dzisiejszego nie otrzymał ani centa.

Ostatnio mówiło się o tym, że jego najbardziej prawdopodobnym rywalem może być Quinton "Rampage" Jackson (31-8), lecz jest to praktycznie niemożliwe - Quinton po pierwsze walczy w niższej kategorii, a po drugie Dana White zerwał z Toney'em kontrakt i zapowiedział, że nie będzie promował go już nigdy jako zawodnika MMA.

- Szczerze powiem, że nie obchodzi mnie czy będę walczył w UFC, czy gdzieś indziej. Ludzie i tak przyjdą na moje walki, gdyż przyciągnie ich wyrobione nazwisko. Aktualnie przygotowuję się do obrony mistrzowskiego pasa w boksie, lecz później jestem otwarty na propozycję występu w ringu lub klatce. Wrócę do MMA na sto procent! - powiedział aktualny mistrz federacji IBO.