COKER: 'FEDOR NIE WYGRA TURNIEJU STRIKEFORCE'

Już 12 lutego ruszy turniej organizacji Strikeforce w dywizji ciężkiej. Na gali Strikeforce: Fedor vs. Silva zobaczymy dwie walki ćwierćfinałowe: Andreia Arlovskiego z Sergeiem Kharitonovem oraz Fedora Emelianenko (32-2) z Antonio Silvą. Oprócz czterech wyżej wymienionych fighterów, w turnieju zobaczymy także Alistaira Overeema, Fabricio Werduma, Josha Barnetta oraz Bretta Rogersa. Na portalu TheFightNerd.com pojawił się wywiad ze Scottem Cokerem, który wypowiada się na temat tego, kto jego zdaniem pojawi się w finale. Część wypowedzi prezentujemy poniżej:

- Co do turnieju, mam dwa przypuszczenia. Mam nadzieję, że w turnieju będą niesamowite przetasowania. Wierzę, że po jednej stronie będzie stał Alistair Overeem, który w finale zmierzy się z Joshem Barnettem. Innym typem jest Fabricio Werdum, który pokona Overeema oraz ponownie Fedora i w finale zobaczymy go z Barnettem. To są moje typy odnośnie turnieju, jednak w MMA wszystko może się zdarzyć. Oglądanie walk na pewno przysporzy nam wiele radości. - powiedział Scott Coker.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kelrik
Data: 26-01-2011 15:14:46 
Bardzo bym chciał by faworyzowany Barnett nie awansował do finału. Wyobrażacie sobie by Dana White stworzył tak nierówną drabinkę jak Cooker????
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.