KSW EXTRA 2 W IPLA.TV

Telewizja interentowa Ipla poinformowała na swojej stronie interentowej, że gala KSW Extra 2 - President Cup będzie transmitowana na żywo za pomocą ich portalu. Koszt wynosi 7. zł, gdbyśmy chcieli zapłacić przelewem i 11.07 zł dla tych, którzy wyślą smsa. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

W imprezie udział weźmie dwunastu zawodnikow z Polski i zagranicy. Zobaczymy dwie walki extra. W walce wieczoru zmierzą się triumfatorzy turniejów KSW, Antoni Chmielewski i Brazylijczyk Vitor Nobrega. Dla popularnego "Chmiela" będzie to drugi pojedynek w nowej kategorii wagowej, do 84 kg. Nobrega, który na co dzień trenuje w Portugalii wraca na ring KSW po porażce jaką odniósł na gali numer 13, gdzie decyzją sędziów przegrał walkę o pas Międzynarodowego Mistrza KSW z Krzysztofem Kułakiem. W drugim pojedynku umiejętności zaprezentuje znany z występu w turnieju na 14 gali KSW, zawdonik Silesian Cage Club Katowice, Artur Sowiński. Jego przeciwnikiem będzie Szkot Paul Reed.

Oprócz walk ekstra odbędzie się również ośmioosobowy turniej w kategorii półśredniej, do 77 kg. Walk w tej kategorii wagowej jeszcze nigdy nie oglądaliśmy na imprezach organizowanych przez Federację KSW, a więc liczymy na atrakcyjne, pełne emocji konfrontacje. Finałowa walka odbędzie się na gali KSW15, 19 marca.

W tej chwili potwierdzonymi fighterami walk w ełckiej hali przy ulicy Kolbego są Aslambek Saidov, Robert Radomski, Paweł Głebocki, Mateusz Strzelczyk, Marco Santi(Włochy) Ruben Crawford (Niemcy), Wanderson Silva (Brazylia).


Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.