POGROMCA FEDORA W ORGANIZACJI BELLATOR

Wywodzący się z Judo Blagoi Ivanov (8-0-1) zasłynął tym, że w 2008 roku, w półfinałach mistrzostw świata w Sambo, nieoczekiwanie pokonał najsłynniejszego wojownika MMA Fedora Emelianenkę. Niepokonany w mieszanych sztukach walki Bułgar podpisał wczoraj kontrakt z organizacją Bellator, która ma nadzieję wypromować jego nazwisko na słynnym zwycięstwie nad Fedorem.

- Nie mogę się wprost doczekać szansy aby pokazać co potrafię. Pokażę niebawem kibicom w Stanach Zjednoczonych i fanom organizacji Bellator co potrafię. Jestem już w treningu, to pojedynku mogę stanąć choćby jutro. Moim celem i marzeniem jest walka o mistrzostwo świata organizacji Bellator wagi ciężkiej z  Cole'em Konradem - powiedział 24-letni judoka.

ZOBACZ WALKĘ FEDOR EMELIANENKO vs BLAGOI IVANOV >>

- Blagoi wniesie do naszej organizacji niesamowite umiejętności, których nauczył się walcząc w Sambo. Jego trenerami były uznane światowe sławy.  Bardzo się cieszę, że organizacja którą kieruję, wzmocniła się o takiego zawodnika - powiedział zadowolony szef Bellatora,  Bjorn Rebney.

Szybko zdobywający popularność Ivanov trenuje obecnie w TapouT Training Center, w Las Vegas. Boks trenuje z Jeffem Mayweatherem, wujkiem słynnego Floyda Mayweathera Jr. Ponadto wzrostem jego umiejętności zajmuję się takie sławy jak  Randy Couture, Roy Nelson oraz Vitor Belfort. Data debiutu Blagoi'a w Bellatorze nie jest jeszcze znana.

FEDOR EMELIANENKO vs BLAGOI IVANOV

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: metaraon
Data: 16-03-2011 15:46:57 
Akurat podlinkowaną przez was walkę Ivanov przegrał z Fiodorem 5-1
 Autor komentarza: metaraon
Data: 16-03-2011 15:49:14 
tu jest właściwy link http://www.youtube.com/watch?v=6bfXRswETb8&feature=related
 Autor komentarza: JajeCocoJambo
Data: 16-03-2011 17:43:33 
Ciekawe jak tam Cole Konrad. Czy tym razem jakie walki będą inne niż ta z Grabowskim i w finale. Pojedynek z Grabowskim przestałem oglądać po pierwszej rundzie, a w finale Kondrat zadawał strasznie mało ciosów.
 Autor komentarza: JUNIOREK
Data: 17-03-2011 04:15:46 
@metaraon
Dokładnie - to samo chciałem napisać
 Autor komentarza: JUNIOREK
Data: 17-03-2011 04:18:46 
O sorki widze że już poprawiona - bo oglądałem wczoraj a dziś dopiero komentarz pisałem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.