FEDOR EMELIANENKO VS DAN HENDERSON ?

Dan Henderson (MMA 28-7), mistrz wagi półciężkiej federacji Strikeforce najprawdopodobniej będzie walczył na lipcowej gali. Formalności jeszcze nie zostały dopełnione, ale występ zawodnika jest pewny niemal na 100%.

To, co jeszcze nie ustalone, to kto miałby stanąć w klatce naprzeciwko Hendersona. Natychmiast pojawiły się plotki wskazujące byłego mistrza ciężkich federacji Pride - Fedora Emelianenkę jako potencjalnego przeciwnika w tym starciu.

Fedor z kolei wedle ostatnich informacji, rozważa możliwość zmiany kategorii wagowej na niższą. Walka z Hendersonem byłaby dla niego doskonałą okazją na debiut w wadze półciężkiej i możliwością przerwania złej passy po dwóch przegranych z rzędu walkach.

Henderson z kolei, po przegranej z Jackiem Shieldsem (którego już niedługo zobaczymy w klatce z Georgesem St. Pierre na UFC 129 w Toronto)  na gali Strikeforce w Nashville, zmienił kategorię wagową i po wygranej walce eliminacyjnej z Renato Sobratem, a następnie po pokonaniu Rafaela Cavalcante, uzyskał pas mistrzowski Strikeforce w wadze półciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: otke
Data: 11-04-2011 09:59:47 
nie rozumiem po co Fedor w ogóle rozważa zmianę kategorii wagowej, to jakieś nieporozumienie. Chyba się nie przestraszył Silvy? ja osobiście doradziłbym mu odbudowanie formy w hw albo zakończenie kariery.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.