ZAWODOWA WALKA W K-1 JOANNY GUTOWSKIEJ

W piątek 8 kwietnia w czeskiej miejscowości Plzen Joanna Gutowska (Ks Piaseczno) zmierzyła się z czeską mistrzynią świata K-1 w wyższej kat. wagowej Aleną Holą na wielkiej gali przy 5 tysięcznej publiczności. Niestety na skutek odnowienia  się kontuzji żeber nasza zawodniczka przegrała walkę nie wychodząc do 3 rundy.Kłopoty zaczęły sie już w 1 rundzie, w której Joanna Gutowska otrzymała uderzenia w niezaleczoną niezaleczoną kontuzję i w drugiej rundzie praktycznie już tylko się broniła. W tej sytuacji trener Piotr Siegoczyński poddał zawodniczkę nie widząc sensu kontynuowania pojedynku.

Walka odbyła się w K-1 bez ochraniaczy i była jedną z 2 walk wieczoru. Na uwagę zasługuje fakt, iż Joanna Gutowska dowiedziała się o walce dopiero w poniedziałek i mimo niezaleczonej kontuzji, braku możliwości właściwego przygotowania oraz 5 kilogramowej różnicy wagi zdecydowała się podjąć wyzwanie. Docenili to Czesi i obiecali zorganizować naszej zawodniczce walkę rewanżową, bądź pojedynek z inną zawodniczką w kategorii wagowej Joanny Gutowskiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.