PAWEŁ NASTULA W TV PULS

Emocjonujące turnieje UFC  najważniejszej światowej organizacji mieszanych sztuk walki  już od 13 kwietnia, w środy o godzinie 22:30 można oglądać tylko w TV Puls. „UFC Walki Mistrzów” to niezwykłe widowisko sportowe, prezentujące najlepsze pojedynki MMA. Wszystkich fanów UFC na program zaprasza gwiazda polskiego judo - mistrz olimpijski Paweł Nastula.

W programie „UFC Walki Mistrzów” TV Puls prezentuje pojedynki najlepszych na świecie zawodników MMA, takich jak Cain Velasquez, Mauricio Rua czy Frankie Edgar. Pełne adrenaliny zawody, promuje w TV Puls Paweł Nastula - trzykrotny mistrz Europy, dwukrotny mistrz świata i mistrz olimpijski, który po zakończeniu kariery w judo zajął się MMA.

UFC (Ultimate Fighting Championship) jest najważniejszą na świecie, amerykańską organizacją mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody UFC zostały zorganizowane w 1993 roku. Wzięli w nich udział przedstawiciele różnych stylów walki, takich jak boks, kung fu, judo, czy kick-boxing. Zawody odniosły wielki sukces i do dziś cieszą się ogromną popularnością. Obecnie istnieje podział na 7 kategorii wagowych.. Walki trwają 3 rundy (walka o mistrzostwo – 5 rund) i odbywają się w oktagonie – ośmiokątnym ringu, otoczonym siatką.

UFC Walki Mistrzów (UFC Unleashed) - Rozrywka sportowa, USA 2010
emisja: w każdą środę, godz. 22:30

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lopez40
Data: 13-04-2011 20:44:55 
Super nareszcie prawdziwy mistrz w tv.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.