Ustaw jako stronę domową   Dodaj do ulubionych   Atom protocol   RSS protocol   Polska werjs językowa sporty-walki.org   Combat sports news in english on sporty-walki.org    
KONTAKTREDAKCJALINKICHARYTATYWNIEFORUMBLOGI      
  STARTMMAK1BOKSKARATEKICK BOXINGJUDOZAPASYZ BRONIĄINNERANKINGIARCHIWUM
 

Archiwum wiadomości z dnia: 2011-04-18

 

WYNIKI: BELLATOR 41

Redakcja, Informacja własna

2011-04-18

Wiele emocji czekało na kibiców podczas 41. gali organizacji Bellator. Walka wieczoru pomiędzy Joe Warrenem i Marcosem Galvao zakończyła się decyzja sędziów po pełnych trzech rundach. Sedziowie dali jednogłośne zwycięstwo Amerykaninowi, sędziowali oni 30-27, 29-28. 29-28.

Pozsotałe walki główne również przyniosłe wiele emocji, wszystkie zakończyły sie przed czasem, ale dopiero w 3. rundzie każdej z walk. najciekawiej było w wlace Patricio Pitbulla, który zdewastował uderzeniami w stójce Wilsona Reisa. Akcję tę prezentujemy w rowinieciu.

NATHAN CORBETT vs PIOTR LEPICH

Redakcja, youtube.com

2011-04-18

FEDOR EMELIANENKO

Redakcja, youtube.com

2011-04-18

SHIELDS O WALCE Z GSP

Maciej Kowalik, Informacja własna

2011-04-18

Po latach stoczonych walk, zdobyciu pasów EliteXC, Strikeforce, Jake Shields dostał szansę zdobycia najważniejszego, jak sam mówi tytułu - mistrza wagi półśredniej organizacji Ultimate Fighting Championship. 30 kwietnia, w Toronto na gali UFC 129 stanie w klatce naprzeciwko człowieka, który właśnie tworzy własną legendę, zawodnika uznawanego za kompletnego wojownika MMA - kanadyjczyka Georgesa St, Pierre.

Shields nie przegrał od grudnia 2004 roku (przegrana na gali Shooto: Year-End Show 2004, pokonany przez jednogłośną decyzję sędziowską przez Akirę Kikuchiego), po drodze do dzisiaj zwyciężał między innymi takie nazwiska jak Condit, Okami, Miller. Teraz otwarcie przyznaje, że walka z GSP jest tym, do czego dążył przez ostatnie 6 lat i że jest w stanie pokonać mistrza:

"Jeśli walka pójdzie w kierunku, w którym chcę żeby poszła, sprawię, że GSP odklepie po minucie. Patrząc jednak realistycznie, to może być wojna. On będzie bardzo dobrze przygotowany na wszystko. Myślę, że zabierze to kilka rund, ale widzę w tym siebie, wykańczającego go. Kto wie, jak to będzie na początku, ala mam zamiar atakować, atakować, znaleźć okazję, żeby go pokonać. Największym wyzwaniem są jego zapasy. Jest silnym zapaśnikiem, jego obalenia i obrona są bardzo mocne."

"Ciężko stworzyć jakikolwiek plan przeciwko niemu, on używa wszystkiego, nigdy nie wiesz, jak będzie zamierzał walczyć. Należy spróbować tej samej kombinacji, zmieniać co chwilę taktykę, atakować na różne sposoby i być gotowym na wszystko, co przygotował na mnie."

MMA EURO 2012: CZYLI STRIKEFORCE vs UFC

Krzysztof, Informacja własna

2011-04-18

Na pewno wiele razy braliście udział w dyskusji kto jest najlepszy na świecie. Wierze również, że większość tych dyskusji kończyła się tylko na dyskusji, bo w głębi serca wiedzieliście, że tych dwóch zawodników o których rozmawiacie nigdy nie skrzyżuje rękawic. A jednak stało się. UFC i
Strikeforce to teraz jedna liga. Teraz większość tych super walk jest bliżej niż dalej.

No wiec kto wygra? Strikeforce czy UFC. Kto ma lepszych mistrzów, kto będzie górą? Tego dowiemy się pewnie już niebawem, a na razie możemy jeszcze podyskutować.

3 MEDALE POLAKÓW NA PUCHARZE ŚWIATA W KICKBOXINGU!!

Wojciech Dąbrowski, Informacja własna

2011-04-18

Jak dowiedziała się redakcja sportywalki.org na niedawno zakończonym  Pucharze świata w Austrii, Polacy w formule K-1 zdobyli 3 medale!! Jest to bardzo duży sukces Polaków, ponieważ „Austrian Classics” słynie z tego, że jest bardzo duża konkurencja wśród zawodników. Przyjeżdża tam czołówka światowego-amatorskiego Kickboxingu.
Medale zdobyli:


Paweł Gierzyński złoto w kat. -81kg senior K-1-Rules
Jerzy Wroński złoto w kat. -75kg senior K-1 Rules
Wojciech Kosowski brąz w kat. -75kg senior K-1 Rules

Wszyscy zawodnicy z klubu Palestra Warszawa

Wkrótce więcej informacji.
 

MARIUSZ PUDZIANOWSKI PO ANGIELSKU

Redakcja, Groundand Pound

2011-04-18

Panel logowania
Login:
Hasło:
 
 
Zapamiętaj
Portal przegląda teraz 289 gości
oraz 3 zalogowanych użytkowników.
Polecamy














Zapraszamy
Patronat medialny





































Partnerzy













Statystyki
statystyka

Sportingbet.pl to Twój sportowy bukmacher internetowy.