'PUDZIAN' DZISIAJ W ORANGE SPORT

Wraca. Jeszcze lepszy, jeszcze mocniejszy. Wyjaśnia, że aby pójść do przodu, musi zrobić niebawem krok do tyłu. Jak zwykle potwierdza: - Tanio skóry nie sprzedam. I zapowiada sensacyjne plany na przyszłość. A wszystko to w Orange sport info.

Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, najsilniejszy zawodnik MMA na świecie, już w najbliższy piątek 13 maja, będzie gościem specjalnego odcinka MSW. Jeśli myślisz, że wiesz wszystko o najpopularniejszym w Polsce wojowniku, to grubo się mylisz.
Dopiero po obejrzeniu Magazynu Sportów Walki będziesz mógł powiedzieć, że postać Pudziana nie stanowi już dla Ciebie zagadki. Oglądaj specjalne wydanie MSW w Orange sport info! Premiera: piątek, 13 maja, o godz 19.20.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ulisses
Data: 13-05-2011 14:22:03 
Grubo się mylisz :)

Nudziarz, bije jak dziewczyna. Szybko dusi się własnym powietrzem. Celebryta co gotuje w telewizji. Słabo.
 Autor komentarza: Bobi
Data: 13-05-2011 14:34:40 
Wszystko ok kazdy moze miec swoje zdanie ale mnie zaintrygowalo jedno co to jest "własne powietrze" ?:P
 Autor komentarza: JajeCocoJambo
Data: 13-05-2011 16:53:24 
Dajcie już spokój z tekstami, że gotuje w telewizji i pewnie wam jeszcze przeszkadza że tam tańczy i śpiewa(ciekawy jestem czy wy byście odmówili gdyby wam zaproponowano kilkanaście tysięcy za odcinek?). Umie się wypromować, znaleźć sponsorów i wykorzystać swoje pięć minut. Wypromował się z nieznanego sportu czyli Strong Man.
 Autor komentarza: tenarus
Data: 15-05-2011 13:01:23 
Przy całej sympatii dla Mariusza jest niestety karykaturą tego sportu, jego siła nigdy nie była żadnym atutem, w zasadzie jedyną możliwością wygranej z kimkolwiek oprócz butterbeana i najmana jest decyzja sędziów, oczywiście po przegranej z Thompsonem nadal będzie kreowany wizerunek przyszłego mistrza świata w ramach biznesowego planu przyciągnięcia ciekawskich przed telewizory.
 Autor komentarza: DAB
Data: 16-05-2011 23:11:04 
Wygra i pokaże klasę
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.