JU-JITSU ZMIENIA SYSTEMY MILATARNE

Paweł Józwiak, 3 krotny mistrz Europy w Brazylian jiu jitsu, 2 krotny mistrz Polski MMA prowadzi od 10 lat klub MMA Poznań. Klub ten posiada własne Dojo otwarte praktycznie od rana do wieczora,można tam trenować sztuki walki pod względem sportowym takie jak: MMA,Brazylian jiu jitsu, submission wrestling, boks i muay thai a także pod względem samoobrony i militarnym takie jak krav maga i Triarii Tactical Combat System.

W klubie ćwiczy wielu utalentowanych osób,które maja już na swoim koncie wiele prestiżowych tytułów min: mistrza Europy bjj w Lizbonie 2011 Anna Pawlak i Patryk Wysocki czy Maciej Kruszewski i Nikodem Finke zdobywcy tytułu mistrza Europy Grapplingu NAGA-Paryż 2010 takich osób jest oczywiście więcej nie sposób tu wszystkich wymienić.Od kilu lat Paweł spełnia się także jako instruktor służb mundurowych szkoląc seminaryjnie straż graniczną,policje i prowadząc regularnie od 3 lat zajecia samoobrony dla wielkopolskiego oddziału żandarmerii wojskowej w Poznaniu a od pół roku w Warszawie na zaproszenie pana Ryszarda Króla szkoli podchorążych Wojkowej Akademii Technicznej.Studenci zapoznają się z combat jiu jitsu autorem którego jest pan Król oraz Triarii Tactical Combat System autorstwa Pawła Jóżwiaka bazujący na połaczeniu krav maga,MMA i brazylian jiu jujitsu. Paweł uważa, że następuje rewolucja w sportach i sztukach walki i tak pod wpływem brazylian jiu jitsu powstała formuła walki MMA jakże skuteczna możemy gołym okiem zobaczyć podczas gal MMA gdzie leje się prawdziwa krew i często łamią się różne kończyny a nokauty ścielą się gęsto. Paweł wierzy,że systemy militarne także się rozwiną bo zrewolucjonizuje  je brazylijskie jiu jitsu. Nie zastapi je a wręcz wzmocni bo stanie się dla nich prawdziwym fundamentem.

Brazylijskie jiu jitsu nie jest konkurencja dla systemów samoobrony takich jak krav maga czy inne combaty jest ich przyjacielem ponieważ świetnie je uzupelni. Wspaniale uczy obronić się przed prawdziwa realna siłą w sposób nie powodujący zbędnych kontuzji czyli bezpiecznie i w mądry. Ta wspaniala sztuka walki pozwalajaca omijac dzięki odpowiednim techniką prawdziwa siłę przeciwnika razem ze sprawdzonymi metodami i procedurami systemów militarnych to prawdziwe wyzwanie i prawdziwie nowoczesny styl militarny. Dziś by być dobrym w mma cwiczymy np:boks i brazylian jiu jitsu równocześnie,podobnie jest w Triarii ćwiczymi krav maga i brazylian jiu jitsu reszta jest prosta praca, praca, praca bez tego nie ma skutecznego systemu walki.

Po co samoobrona? uprzedzę pytanie a policjant lub zołnierz co ma zrobić obezwładnić złodzieja czy go zabić? Dobrze jakby miał wybór. Żołnierz który ćwiczy sztuki walki jest sprawniejszy,szybszy potrafi dzięki silnej woli wykształconej na treningu odpowiednio reagować w stresującej sytuacji i cało wyjść z opresji,żadne książki tego nie uczą to da tylko trening.Jak walczyć gdy skończy się amunicja,jak obezwładnić napastnika z bronia czy jak nie dac sobie odebrać broni dalej walki nozem itd.Uczy tego krav maga czy combat jiu jittsu a spoiwem pozostanie brazylian jiu jitsu.

Wszystkich chętnych do poznania Triarii tactical Combat System zapraszamy do obejrzenia filmiku szkoleniowego na którym Paweł Jóżwiak wyjaśnia jak łaczy krav maga i brazylian jiu jitsu.

20 sierpnia zapraszam na seminarium Triarii Tactical Combat System
Miejsce:Poznań ul.Gąsiorowskich 4
Koszt 50 zł
Temat:Broń palna i nóż w parterze
Zainteresowanych współpracą z Polską Federacją Triarii Tactical Combat System prosimy o kontakt:
Tel:509895141 i 511911589
Meil: mmapoznan@interia.pl
Facebook: MMA Poznań Paweł Jóżwiak
Gg 8342317 i 3397470

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mma
Data: 11-08-2011 22:48:34 
jezus maria nie jestem purystą,i lubię luz ,w pisaniu ale temu tekstowi wyżej niestety nie dałem, rady sorki za szczerość
 Autor komentarza: metaraon
Data: 12-08-2011 00:07:15 
Cain już trenuje pod walkę z JDS :)

http://www.youtube.com/watch?v=RlJcraoGpQM&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=W2qr2W1Serw&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=kAgFHS8HOLY&feature=player_embedded
 Autor komentarza: tonio77
Data: 12-08-2011 11:13:04 
mma no ja też nie dałem rady. Budowa zdań (a raczej jej brak) tragiczna. Gramatyki też nie za wiele. Literówki nawet w tytule. Ktoś z właścicieli strony to przeczytał zanim poszło do publikacji?
 Autor komentarza: DAB
Data: 15-08-2011 11:05:17 
Jak dla mnie ciekawy tekst
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.