SOWIŃSKI ZNOKAUTOWAŁ JEWTUSZKO

Artur Sowiński (12-5) bardzo efektownie skończył walkę na szczycie polskiej wagi lekkiej, nokautując w niespełna 50 sekund faworyzowanego Macieja Jewtuszko (8-2).

Przez pierwsze pół minuty to "Irokez" dyktował tempo, wydawało się nawet, że zepchnał swojego rywala do defensywy, ale nagle cofający się Artur zrobił krok w przód i wystrzelił potężnym prawym podbródkowym. Jewtuszko padł bezwładnie na matę, a Sowiński doskoczył by dokończyć dzieła zniszczenia, jednak już po pierwszym młotku sędzia słusznie przerwał pojedynek. Słusznie, ponieważ Maciek jeszcze dobrą minutę później ledwo co łapał równowagę...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English