II GALA KINGS OF SANDA

Niezwykłą okazję do zobaczenia Królów Sandy będzie miała publiczność płockiej Orlen Areny. 16 czerwca odbędzie się II Gala Kings of Sanda, podczas której zawodnicy będą walczyć o prestiżowy pas Międzynarodowego Mistrza Polski Sandy Zawodowej. Widzowie będą mieli możliwość podziwiać między innymi niebywałą i spektakularną rywalizację pomiędzy Piotrem Woźnickim a Lukasem Wolfem, czeską legendą K-1, a także Łukaszem Rajewskim a Artiomem Voskoboynikovem „Pogromcą Polaków”.  Zawalczą także Yurij Dobko (+110 kg) oraz Tamara Hakov.

Poziom sportowy Sandy - już wysoki, Kadra Polski jest najsilniejszą w UE - rośnie z miesiąca na miesiąc. Perspektywa występu olimpijskiego motywuje zawodników do jeszcze cięższej pracy na treningach. Przypomnijmy, Wushu – w tym Sanda – jest w gronie dyscyplin oczekujących na wejście do oficjalnego kalendarza MKOl. Trudno się zresztą temu dziwić, bo Światowa Federacja Wushu zrzesza 144 związki krajowe.
W Płocku będzie można się przekonać jak prezentują się na żywo nie tylko biało-czerwoni, ale także m.in. reprezentanci Białorusi i Czech. Warto dodać, że lata 2010-2012 były niezwykle udane dla Polaków. Z Mistrzostw Świata i Europy przywieźli oni do kraju 46 medali. Bohaterów tych zmagań nie zabraknie również w Orlen Arenie. Rankingowy tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski Sandy Zawodowej to ważny pas w kolekcji. Podczas I Gali Kings OF Sanda zawodnicy pokazali światowy poziom walk i nie inaczej będzie tym razem –
 a to gwarantuje niezapomniane emocje!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.