SYLWESTER BORYS PRZED XCAGE 7

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala Xcage 7. Na niej wystąpi Sylwester Borys, obiecujący zawodnik z Olsztyna. Zawodnik Arrachionu odpowiedział nam na kilka pytań przed swoim najbliższym pojedynkiem.

- Witam cie Sylwestrze. Powiedz nam na wstępie, jak się czujesz przed zbliżającą walką?
Sylwester Borys: Witam serdecznie. Czuję się bardzo dobrze, jestem w fazie zbijania wagi, także trochę nerwy mną szarpią.

- Jak wyglądają twoje przygotowania do gali Xcage 7?
SB: Jak do każdej walki przygotowuje się u siebie w Arrachionie w Olsztynie. Byliśmy tez na sparingach w Gdańsku u Oskara Piechoty, które przebiegały bardzo dobrze. W Olsztynie mam całe zaplecze świetnych zawodników, także często nie wyjeżdżamy.

- Twoim najbliższym rywalem będzie Kamil Roszak, co możesz nam powiedzieć o tym zawodniku?
SB: Kamil ma taki sam rekord jak ja, a po za tym wiem, że jest solidnym i wymagającym rywalem. Lubi bić się w każdej w płaszczyźnie. Będzie to przekrojowa walka jaką lubią kibice, dlatego już nie mogę się doczekać piątku.

- Jakie plany na ten rok?
SB: Wygrać walkę, a potem wszystko samo się wyjaśni. Chciałbym stoczyć 4 walki, ale czy tak będzie to dopiero się okaże.

- Chciałbyś wystąpić na kolejnej gali Warmia Heroes w swoim mieście? Ostatnia gala wyglądała kapitalnie?
SB: Jasne, że bym chciał, ponieważ Warmia Heroes jest najlepszą galą na jakiej się biłem. Chciałbym ponownie tam wystąpić, ale to zależy od organizatorów gali. Poza tym, walka przed własna publicznością jest czymś wyjątkowym.

- Jeżeli chcesz komuś podziękować bądź kogoś pozdrowić, to proszę bardzo.
SB: Chciałbym serdecznie podziękować swoim sponsorom firmie Pitbull, Jan&Bar, t-sad agencja celna oraz Jakubowi Mauriczowi za pomoc w mojej codziennej diecie, która pomaga mi w łapaniu lepszej formy. Dziękuje trenerom i sparingpartnerom. Jeszcze chciałbym podziękować Krzysztofowi Kostrzebskiemu, mojego fizjo, który utrzymuje moje ciało w ciągłej gotowości. Pozdrawiam serdecznie.

Rozmawiał Arkadiusz Hnida

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.