FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W BOKSIE (WIDEO)

Prezentujemy komplet wyników finałowych starć VI Mistrzostw Polski Młodzików (11-15.10.2017). Mazowsze odradza się w boksie, co widać po zgranym zespole i liczbie medali. Całość relacji dostępna na naszym FB >>>, a poszczególne walki na YT >>>.

Wyniki walk finałowych VI Mistrzostw Polski Młodzików (11-15.10.2017) Tarnowo Podgórne

Sędziowie dbający o sprawiedliwe werdykty na zawodach w Tarnowie Podgórnym

1. walka w kategorii 38,5kg 

Jakub Krzpiet (Imperium Boxing Wałbrzych) vs Aleks Dynaburski (Champion Włocławek) WO

2. walka w kategorii 40kg 
Mateusz Szwajdych (LKS Niedźwiedź Kętrzyn) vs Oskar Jędrysiak (DKB Dzierżoniów) PKT 0-3

3. walka w kategorii 41,5kg 
Dominik Kaczmarek (Akademia Walki Warszawa) vs Patryk Adasiewicz (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice) PKT 1-2

4. walka w kategorii 43kg 
Debizov Akhmed (BKS Tiger Łomża) vs Jakub Kosior (Sporty Walki Piła) PKT 0-3

5. walka w kategorii 44,5kg 
Oskar Sadowski (BKS Skorpion Szczecin) vs Adam Sokołowski (BKS Tiger Łomża) PKT 3-0

6. walka w kategorii 46kg 
Dawid Kalwara (UKS Junior Świątki) vs Dawid Litke (BKS Olimp Lublin) AB2

7. walka w kategorii 48kg 
Paweł Sulęcki (Landowski Boxing Team) vs Filip Lewandowski (Champion Włocławek) AB1

8. walka w kategorii 50kg 
Dorian Piesiakowski (UKS Włókiennik Łódź) vs Filip Gołębiewski (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) PKT 0-3

9. walka w kategorii 52kg 
Jarosław Skibiński (ZKB Jaskinia Lwa Ziębice) vs Łukasz Perkowski (KnockQutGym Warszawa) PKT 0-3

10. walka w kategorii 54kg 
Karol Matysiak (Ziętek Team Kalisz) vs Dawid Szmajda (MOSM Tychy) RSC1

11. walka w kategorii 56kg 
Kamil Urbaniak (KnockQutGym Warszawa) vs Adrian Klima (MOSM Tychy) PKT 3-0

12. walka w kategorii 59kg 
Daniel Mazurek (Champion Włocławek) vs Maksymilian Kępka (KS Raszyn) PKT 3-0

13. walka w kategorii 62kg 
Wiktor Bojnarowicz (DKB Dzierżoniów) vs Filip Kobos (M&J KO Boxing Płońsk) PKT 2-1

14. walka w kategorii 65kg 
Jakub Przeszak (UKS Adrenalina Wrocław) vs Paweł Korzec (ASB KS Hetman Zamość) PKT 3-0

15. walka w kategorii 68kg
Adrian Burda (TS Wisła Kraków) vs Bartosz Zalewski (Piękni i Zdrowi Dzierżoniów) PKT 0-3

16. walka w kategorii 72kg
Dawid Brzeziński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) vs Sebastian Bergandny (KKS Włókniarz 1925 Kalisz) AB2

17. walka w kategorii 76kg
Paweł Balwierz (San Paulo Masłońskie) vs Piotr Olszewski (KS Raszyn) PKT 0-3

18. walka w kategorii +76kg
Mateusz Bielicki (WKB Start Włocławek) vs Artur Pietrzak (Box Garda Marki)

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zacięte walki, kibicom za doping, a teraz wracamy do dusznej sali treningowej. Nadszedł czas na podsumowanie i wyciągnięcie wniosków dla tych, którzy chcą coś osiągnąć w tej trudnej dyscyplinie, dlatego zachęcamy do przeanalizowania starć - czas do pracy..... ZAPIS POJEDYNKÓW >>>

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.