KSIĄŻKA: 'PRZEWODNIK PO KICKBOXINGU'

Kickboxing jest sportem walki, powstałym na bazie dalekowschodnich sztuk walki, takich jak taekwondo, karate, muay thai, i klasycznego pięściarstwa. Początki tej dyscypliny sięgają lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, a jej kolebką są Stany Zjednoczone. Do Polski kickboxing dotarł szybko i już pod koniec lat siedemdziesiątych zyskał na popularności. Od 1985 r. polska reprezentacja kickboxingu bierze udział we wszystkich mistrzostwach świata i Europy.

Jednak dopiero teraz ukaże się na rynku polskim książka na temat kickboxingu – dyscypliny sportowej uprawianej u nas w setkach klubów i oglądanej na regionalnych i ogólnopolskich turniejach, której autorami są Łukasz Rydzik i Paweł Kardyś.

W publikacji wydanej pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu  i FightExpert Magazine znajdziecie informacje na temat: 

  • zasad kickboxingu wg wytycznych PZKB

  • formuł planszowych i ringowych.

  • specyfiki walk pełnokontaktowych, low kick, K1 i oriental.

  • technik ręcznych i nożnych z fotografiami instruktażowymi.

  • motoryki i jej kształcenia oraz odnowy biologicznej

Książka wydana nakładem Wydawnictwa AHA! – znanej marki wydawniczej specjalizującej się w książkach treningowych i poświęconych wielu dyscyplinom sportowym to pierwsza tego typu publikacja na rodzimym rynku, dlatego z pewnością warta uwagi wszystkich sympatyków tej dyscypliny.

KUP ZA JEDYNE 23,49 W EMPIK.COM >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.