KSIĄŻKA: 'MMA. MIESZANE SZTUKI WALKI'

Mieszane sztuki stają się w ostatnich latach coraz bardziej popularnie, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Sympatycy doceniają różnorodność stylów a także poziom sportowy tego widowiska. Powstało już wiele książek na temat mieszanych sztuk walki, jednak propozycja wydawnictwa RM pt: 'MMA. Mieszane sztuki walki' to doskonała pozycja dla początkujący jak i dla profesjonalistów. Oprócz przedstawienia historii i zasad tego sportu, autorzy przygotowali opis poszczególnych technik wraz ze zdjęciami.

Książka zawiera szczegółowe opisy poszczególnych technik uderzenia i obrony, wzbogacone dodatkowo ponad 300 fotografiami. Znajdują się w niej również wskazówki odnośnie ćwiczeń wydolnościowych i siłowych, rady jak pokonać lęk, nabrać pewności siebie i umiejętności, które pomogą skutecznie walczyć.

Autorzy przygotowali plany treningowe różnej długości (17-, 29 i 58-minutowe), dostosowane dla zawodników o odmiennych doświadczeniach i kondycji. MMA. Mieszane sztuki walki jest jak osobisty trener, który pomoże podopiecznemu wybrać najlepszą drogę rozwoju. Dzięki ćwiczeniom umysłowym i poprawie koncentracji będzie on w stanie walczyć pewniej i zadawać skuteczniejsze ciosy. Z kolei szczegółowe opisy technik poddawania przeciwnika, takich jak dźwignia na staw łokciowy, kimura, omoplata, gilotyna, dźwignia na staw skokowy i duszenie trójkątne, zagwarantują zwycięstwo w każdym starciu.

Poza ćwiczeniami umysłowymi, planami treningów i opisami technik walki autorzy dzielą się z czytelnikami planem dietetycznym, który stanowi świetne uzupełnienie wysiłku fizycznego oraz pomaga najpełniej wykorzystać możliwości organizmu. Po MMA. Mieszane sztuki walki powinni obowiązkowo sięgnąć miłośnicy wysiłku fizycznego i sportowcy marzący o karierze zawodnika mieszanych sztuk walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.