DC O TRYLOGII Z MIOCICEM: TO BĘDZIE MOJA OSTATNIA WALKA

Jeszcze niedawno nie było pewne czy Daniel Cormier wróci do oktagonu. Dziś już wiadomo, że DC chce zawalczyć jeszcze raz. Były mistrz stawia warunek - chce trzeciego starcia ze Stipe Miocicem

- Zawalczmy z tym gościem raz jeszcze. Chcę zrobić to dobrze. Mam nadzieję, że to wystarczy, aby wygrać. Wygram czy przegram, nie będę już walczył. To jedyna walka, dla której wejdę do oktagonu. To musi być przeciwko Stipe. Nikt inny się nie liczy. UFC chce zrobić tę walkę. Chcą, abym zawalczył z Miociciem. To był świetny pojedynek. To był świetny pojedynek, ale wcale nie musi być taki. Nie mówię, że zniszczę Stipe, ale mogę poprawić wiele rzeczy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.