FAME MMA 6: DON KASJO PODDAŁ RATAJA!

Kasjusz Życiński nie pierwszy raz udowodnił, że sportowo jest jednym z najlepszych w organizacji FAME MMA. Popularny Don Kasjo dopiął swego i zdominował Maćka Rataja, którego ostatecznie w drugiej rundzie pokonał przed czasem. Przypomnijmy, że był to spory konflikt do wyjaśnienia!

Rataj zaczął od niskiego kopnięcia, a Kasjusz odpowiedział ciosem. Walka przeniosła się do klinczu, w którym widzieliśmy kolana i próbę obalenia. Don Kasjo nieszczęśliwie upadł i znalazł się na plecach. Maciek początkowo był zza plecami, a zaraz w dosiadzie, ale szybko stracił doskonałą sytuację. Życiński popisał się przetoczeniem i z góry skończył tą rundę.

Kasjusz już na początku mocno się zbliżył i zaryzykował. Trafił potwornym ciosem i został sprowadzony, ale przy tym chciał zaskoczyć próbą gilotyny. Rataj wyszedł z opałów, ale zaraz, gdy walka wróciła do stójki przeżywał bardzo ciężkie momenty. Kasjusz miał też dominującą pozycję, ale szybko ją stracił. Don Kasjo w stójce dalej dominował i pastwił się nad ledwo przytomnym przeciwniku. Były bokser został sprowadzony, a w niecodziennej pozycji próbował duszenia. Maciek niespodziewanie odklepał, ale wydawało się, że jest już na skrajnym zmęczeniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.