PRZEMYSŁAW WALKÓW ZAWALCZY O PAS HFO

Reprezentant Fightera Wrocław, Przemysław Walków (8-4, 4 KO, 1 NC) jest drugim uczestnikiem turnieju o pas wagi średniej, który jest zaplanowany na galę HFO 12 w Ostrołęce. Podopieczny Michała Turyńskiego dołączy tym samym do Karola Łasiewickiego (3-1, 1 KO) z Ostrołęka Fight Academy, po mistrzowskie trofeum. Event jest zaplanowany na 7 maja w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Bilety do nabycia w serwisie ebilet.pl. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja TVP Sport.

Walków w sobotę, 19 lutego zawalczył na gali Contra MMA. Po perturbacjach związanych ze zalezieniem rywala, rękawicę podjął Ukrainiec, Dmytro Ischuk. Pojedynek zakończył się zwycięstwem przed czasem mieszkającego w Jelczu-Laskowicach fightera. Było to 8. zawodowe zwycięstwo Walkówa w 13. zawodowej walce z czego 4. przez nokaut. Był to powrót Przemka do zawodowego sporu po rocznej przerwie. Równo rok i dzień wcześniej zawalczył na gali Octagon: No Mercy 10, na której pokonał przez decyzję sędziów Mateusza ‘Niedźwiedzia’ Kopeć. Jednym z największych sukcesów reprezentanta Fightera Wrocław było zwycięstwo w 8-osobowym turnieju na gali w Czechach. W lutym 2019 roku pokonał w Ostrawie dwóch rywali przez decyzję, a jednego przed czasem triumfując w całym turnieju. Na polskiej ziemi walczył min. z zawodnikiem MMA, Jarosławem Lechem, mistrzem świata i Europy IFMA, Łukaszem Radoszem i Arturem Kulą. Teraz mający dwie wygrane z rzędu zawodnik postanowił spróbować sił w wyścigu po pas HFO:

- Przemysław Walków od lat jest obecny w zawodowym kickboxingu. Obserwujemy go niemal od początku i idealnie pasuje do sportu zawodowego. Ma tzw. ciąg na bramkę czyli prezentuje holenderski styl: idzie do przodu, dobrze pracuje zza podwójnej gardy, a jego ciosy i kopnięcia zawsze są wyprowadzane ze złymi intencjami. Cieszymy się, że dołączył do Karola Łasiewickiego w turnieju wagi średniej. Dzięki temu będzie to niezapomniane wydarzenie. Natomiast my wiemy, że pas znajdzie godnego posiadacza. - skomentował udział Walkówa w turnieju współwłaściciel federacji, Łukasz Pławecki.

Gala HFO 12: Ostrołęka jest zaplanowana na 7 maja w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce. Bilety dostępne w serwisie ebilet.pl. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja TVP Sport.

Pojedynek o pas mistrza dywizji lekkiej:
70 kg: Patryk Radoń (ŁKS Boks Łódź) vs Mateusz Białas (KO Gym Wrocław)

Turniej o pas mistrza dywizji średniej:
85 kg: Karol Łasiewicki (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
85 kg: Przemysław Walków (Fighter Wrocław) vs TBA

Pozostałe walki:
77 kg: Emil Chorążewicz (Knockout Bielany) vs TBA
70 kg: Maciej Tercjak (Hunter Kickboxing Łomża) vs TBA
70 kg : Aleksy Zienkiewicz (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
95 kg: Mariusz Piersa (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
65 kg: Wiktor Dmochowski (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
77 kg: Piotr Trześniewski (Kuźnia Mistrzów Wyszków) vs TBA
77 kg: Rafał Modzel (Ostrołęka Fight Academy) vs TBA
65 kg: Marcin Majewski (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) vs TBA

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.