KINGUIN PTW 3: SAMURAY DEL DOL PIERWSZĄ ZAGRANICZNĄ GWIAZDĄ

Za niecały miesiąc, 26 listopada organizacja Kinguin Prime Time Wrestling po raz pierwszy pojawi się ze swoim show w Warszawie przy okazji gali Kinguin PTW #3 – Legends. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że będzie to największe wrestlingowe show w historii polskiego pro wrestlingu! A skoro o niebie już mowa, to najwyższy czas przedstawić jedną z zagranicznych gwiazd, która swoją obecnością rozświetlą listopadowe niebo nad stolicą.

Nie mogliśmy zacząć inaczej niż od przedstawienia zawodnika, który stanie w ringu w trakcie walki wieczoru. W main evencie gali Kinguin PTW #3 – Legends melduje się Samuray Del Sol! Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych zawodnik o meksykańskich korzeniach fanom pro wrestlingu na całym świecie znany jest najlepiej za czasów swoich występów w WWE pod pseudonimem Kalisto. To właśnie za czasów pracy dla organizacji ze Stamford Samuray Del Sol święcił największe sukcesy, z których najważniejsze to dwukrotne panowanie jako mistrz United States, mistrzostwo Cruiserweight a także mistrzostwo drużynowe w rozwojówce WWE, czyli NXT w tag teamie Lucha Dragons.

Luchador z bogatą przeszłością zawodniczą słynie ze swoich karkołomnych ewolucji w ringu, które nierzadko zaskakują jego rywali i okazują się być niezwykle skuteczną bronią, nawet w starciach z większymi i potężniej zbudowanymi rywalami.

Samuray Del Sol to pierwsza z wielkich gwiazd, których obecność została potwierdzona na 26 listopada w hali OSiR na warszawskim Bemowie, a już niedługo dowiemy się z kim zmierzy się ten zamaskowany wojownik w walce wieczoru, a także poznamy kolejnych zawodników, którzy pojawią się na gali Kinguin PTW #3 – Legends. A podtytuł gali zobowiązuje!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.