CONTRA MMA PO RAZ DRUGI NA DOLNYM ŚLĄSKU

Druga edycja gali sztuk walki Contra MMA odbędzie się 6 listopada w Jelczu-Laskowicach.  W oktagonie zobaczymy również młodych zawodników z Jelcza-Laskowic oraz Oławy.

W pierwszą niedzielę listopada w Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz Laskowice 24 zawodników stoczy 12 walk w oktagonie Contry - w klatce spotkają się reprezentanci Dolnego Śląska oraz sportowcy z Rzeszowa, Łodzi, Szczecina, Leszna czy Warszawy.

Zawodnicy, którzy zawalczą na gali, to utytułowani sportowcy, którzy na swoim koncie mają udziały w ogólnopolskich i europejskich zawodach sportowych - zarówno turniejach takich sztuk walk jak MMA, brazylijskie jiu-jitsu, kick boxing, zapasy czy judo, a także ci, którzy dopiero co rozpoczynają karierę w tym sporcie i chcą sprawdzić swoje możliwości w profesjonalnych pojedynkach.

Do klatki wejdzie Mateusz Białas - 3-krotny Mistrz Polski w kick boxingu i rzeszowski fighter, Arkadiusz Kaszuba, który zdobył w tym sporcie Wicemistrzostwo Świata Seniorów oraz dwukrotnie Mistrza Polski.

Kaszuba, zawodnik federacji KSW, zawalczy w walce wieczoru z Makiem Pacułą, który ma w swojej karierze dwie wygrane walki zawodowe i jedną przegraną na gali FEN.

W oktagonie Contry ponownie zobaczymy Pawła Sołoguba, wielokrotnego medalistę amatorskiej ligi MMA i brązowego medalistę Mistrzostw Europy ALMMA. A po raz pierwszy w tej federacji zawalczy Krzysztof Gapski, członek kadry narodowej MMA.

Na Contrze będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności reprezentant Oławy, Wiktor Borys, z rekordem amatorskim 7-2. Zawodnik odbędzie swoją pierwszą walkę w kategorii półzawodowej.

Natomiast młody jelczanin, Giuseppe Gueli, zaprezentuje się przed szeroką publicznością w formule K1. Gueli to osiemnastoletni zawodnik, trenujący w klubie Fighter Jelcz-Laskowice.

Bilety na pierwszą edycję, która odbyła się w lutym tego roku w Trzebnicy, wyprzedały się na półtora tygodnia przed wydarzeniem. Zmagania fighterów przyszło zobaczyć 1100 kibiców sztuk walki z całego Dolnego Śląska.

Bilety na wydarzenie w Jelczu dostępne są na platformie BiletyNa.pl

Gala startuje o godzinie 17:00. Wydarzenie nie będzie transmitowane do internetu, więc walki będzie można zobaczyć jedynie na żywo.

Więcej informacji o evencie i jego bohaterach można znaleźć na fanpage’u Contry facebook.com/ContraMMA i stronie internetowej www.contramma.pl

________________________________

Kiedy: 6 listopada 2022, godz. 17:00; otwarcie bram godz. 16:00

Gdzie: Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice, ul. Oławska 46, Jelcz-Laskowice

www: www.contramma.pl

 

KONTAKT Z ORGANIZATOREM:

Agencja Eventowa EM GRUPA

www.emgrupa.pl

marzena@emgrupa.pl

+48791283257

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.