BABILON MMA 32: W ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości na gali Babilon MMA 32 w Radomiu poznamy nowego mistrza kategorii półśredniej. W walce wieczoru zmierzą się Konrad Rusiński (4-0) i Łukasz Siwiec (7-1), a zwycięzca tego pojedynku zdobędzie pas zwakowany w 2021 roku przez Daniela Skibińskiego. Organizatorzy imprezy odsłaniają kolejne karty z ekscytującymi potyczkami w wadze lekkiej. Bilety są dostępne w serwisie Eventim.pl. Transmisja jak zawsze na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

Pierwotnie w walce wieczoru Babilon MMA 32 do obrony mistrzowskiego tytułu w kategorii piórkowej miał przystąpić Piotr Kacprzak (8-3), kontuzja wykluczyła jednak wychowanka organizacji z udziału w imprezie. Z tego powodu do rangi najważniejszego pojedynku gali wyniesiona została druga mistrzowska potyczka. Do starcia Rusiński vs Siwiec mogło dojść już w marcu lub kwietniu, jednak z różnych przyczyn pojedynek został ogłoszony dopiero na czerwcową galę Babilon MMA 29 w Radomiu. Wtedy walka miała mieć status eliminatora, ale ostatecznie zobaczymy ją "dopiero" 11 listopada na gali Babilon MMA 32 - tym razem już z mistrzowskim pasem w stawce.

Kolejne ogłoszone walki na radomskiej imprezie odbędą się w limicie wagi lekkiej (do 70 kg), gdzie Babilon MMA nie posiada czempiona, od kiedy Piotr Niedzielski podpisał kontrakt z organizacją Bellator. Do starcia o pas mocno przybliżą się zwycięzcy walk Jabłoński vs Vulcin oraz Zuba vs Lamparski. Kolejne ogłoszenia w najbliższych dniach na profilach Babilon MMA oraz Partnerów Medialnych.

Karta walk gali Babilon MMA 32 w Radomiu:

Walka wieczoru o mistrzowski pas wagi półśredniej (do 77 kg):

5 x 5 min - Konrad Rusiński (4-0) vs Łukasz Siwiec (7-1)


Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min - Marcin Jabłoński (11-2) vs Ivan Vulcin (11-5)

Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min - Damian "Iti" Zuba (4-4) vs Filip Lamparski (5-2)

Gala Babilon MMA 32 w Radomiu:
Termin: 11 listopada 2022
Bilety: eventim.pl

Miejsce: MOSiR Radom

Transmisja: kanały grupy Polsat oraz Polsat Box Go

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.