PTW 3 - LEGENDS: AKTUALNA KARTA WALK

Polscy fani pro wrestlingu odliczają dni do kolejnej wielkiej gali Kinguin Prime Time Wrestling, która odbędzie się już 26 listopada w Warszawie. Znane są już cztery pojedynki, w tym walka wieczoru, w której zmierzą się światowej klasy zawodnicy specjalizujący się w wysokich lotach i karkołomnych akrobacjach. Zamaskowany luchador Samuray Del Sol podejmie w ringu Matta Sydala, który zadebiutował już w Polsce przy okazji gali Blackout. Obaj wrestlerzy znani są szerszej publiczności m.in. z występów w takich organizacjach jak WWE czy AEW.

Zapowiedziane zostały też pojedynki zawodników, którzy regularnie pojawiają się na comiesięcznych galach federacji Kinguin Prime Time Wrestling z cyklu Underground. Krajowa czołówka zmierzy się w walkach, które być może (bo w świecie wrestlingu nie ma nic pewnego) zamkną klamrą niekiedy wielomiesięczne rywalizacje. Niegdysiejsi przyjaciele, a dziś zajadli wrogowie Justin Joy i Axel Fox staną w ringu w walce, w której nie można zostać zdyskwalifikowanym. Możemy spodziewać się, że żaden z nich nie cofnie się przed niczym, by pokonać swojego rywala wszelkimi dostępnymi środkami.

Ulubieniec publiczności, hiszpański wrestler Starboy Nano Lopez po wyniszczających miesiącach rywalizacji z demonicznym Sinisterem będzie miał okazję odpłacić swojemu prześladowcy pięknym za nadobne. O ile jest coś pięknego w pojedynku, który wygra tylko i wyłącznie ten, który będzie mógł o własnych siłach stanąć na nogach. Zapomnijcie o tradycyjnym odliczeniu do trzech, czy dźwigniach submissionowych rodem z MMA!

Pięściarz rodem ze Szczecina, Dawid „Puncher” Seńko, który z powodzeniem odnajduje się w wrestlingowym ringu obrał sobie za cel dominację w rosterze Kinguin PTW. Kolejnym na jego liście jest jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników, Robert Star. Atmosferę przed tym pojedynkiem podgrzewa fakt, że to w związku z interwencją Stara na ostatniej gali Underground Puncher niespodziewanie przegrał z niżej notowanym rywalem i stracił status niepokonanego w pojedynkach singlowych.

To zaledwie cztery ogłoszone do tej pory pojedynki na warszawką galę. Oficjalny plakat eventu zdradza jednak obecność m.in. brytyjskich zawodników takich jak Trent Seven, Joe Hendry, Primate, Xia Brookside i Myla Grace a także charyzmatycznego Santino, który pojawił się na obu poprzednich galach Kinguin PTW.

Bilety dostępne pod adresem: ebilet.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.