ZAPOWIEDŹ: MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX W BOKSIE

Zapraszamy na decydującą rozgrywkę siódmego sezonu podczas tegorocznego, czwartego Grand Prix Małopolski. W Gdowie poznamy uczestników, którzy zawalczą na międzynarodowym Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły Kraków 2022 - tak walczono na jubileuszowej XL edycji >>>. Poziom walk gwarantuje kibicom dobre widowisko, na którym wytrwają najlepsi, bo walki rozpoczniemy tradycyjnie w samo południe, a gong wieńczący niedzielne zmagania zabrzmi w późnych godzinach wieczornych - tak było w Wieliczce >>>. .

Podczas trwania walk mozna dołożyć się od serca do leczenia Lidii, a także wykupuąc dostęp PPV na www.MisjaSport.com na najlepsze walki wieczoru w niedzilę 20 listopada.

Zachęcamy do startu w imprezie - poziom imprezy gwarantowany i można naprawdę sprawdzić swoje umiejętności - macie czas do nadesłania maila do 15 listopada na adres: mgpmzb@gmail.com (Międzynarodowe Grand Prix Małopolskiego Związku Bokserskiego). Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz możliwość stoczenia walki. - szczegóły na stronie www.MZB.ORG.PL >>>

Startujemy z relacją o godzinie 12:00 z komentarzem redaktora BOKSER.ORG z Hali Sportowej w Gdowie - DOJAZD >>>

Międzynarodowe Grand Prix w Boksie

Pomagamy Lidii podczas Międzynarodowego Grand Prix s Boksie

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.