CAVE MMA 2: PASTERNAK vs KOWALSKI

Śląska organizacja CAVEMMA ogłosiła walkę wieczoru drugiej gali, która odbędzie się 13 stycznia 2023 roku w Jastrzębiu Zdroju. Główną atrakcją imprezy będzie pojedynek dwóch bardzo mocnych zawodników występujących na co dzień w kategorii półciężkiej - Michał "Wampir" Pasternak (16-8) zmierzy się z Adamem Kowalskim (13-7-1). Który z weteranów polskiego MMA opuści klatkę zwycięski?

Na pierwszej gali CAVEMMA, która odbyła się w czerwcu w Jaworznie kibice zobaczyli siedem mocnych zawodowych potyczek. W walce wieczoru Piotr Poniedziałek (8-2) znokautował w 2. rundzie Mohameda Ghalaba (6-4). Wcześniej fani oglądali w akcji takich zawodników jak Łukasz Stanek, Kacper "Kajmano" Kabara czy Dawid Kuczmarski, którzy wygrali swoje walki. Darmowa transmisja z imprezy jest dostępna na kanale YouTube.

Gala CAVEMMA 2 zapowiada się jeszcze ciekawiej! 38-letni Michał Pasternak to jeden z najbardziej charyzmatycznych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. "Wampir" jest niepokonanym mistrzem walk na gołe pięści WOTORE oraz weteranem takich organizacji jak ONE Championship, Oktagon MMA, EFM Show, MMA-VIP, Babilon MMA i PLMMA. Jego rywal Adam Kowalski jest starszy o rok, ostatnio występował na galach FEN, ale ma na koncie także walki dla ACB, Celtic Gladiator, Spartan Fight i PLMMA. Starcie Pasternak-Kowalski mogło się odbyć już w 2020 roku z mistrzowskim pasem FEN w stawce, ale wówczas nie udało się osiągnąć porozumienia między obozami wojowników. Jak głosi przysłowie - co się odwlecze, to nie uciecze!

Na CAVEMMA 2 w klatce wystąpią także Patryk Marzec, Ruslan Bereznevych i Kamil Korzeniewski. Kolejne nazwiska i zestawienia zostaną ogłoszone w najbliższym czasie na kanałach organizacji. Informacje o transmisji i biletach już wkrótce!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.