PTW 3 - LEGENDS: WIELKI WRESTLING W WARSZAWIE

Na ostatniej prostej przed sobotnim świętem pro wrestlingu federacja Prime Time Wrestling ogłosiła wielką niespodziankę dla swoich fanów! W rozpisce gali Kinguin PTW 3: LEGENDS pojawia się walka o prestiżowy mistrzowski pas IMPACT Digital Media Championship! W starciu czołowych brytyjskich wrestlerów Joe Hendry będzie bronił tytułu, który odebrać mu spróbuje Trent Seven. Już 26 listopada w Hali Bemowo w Warszawie odbędzie się wielkie show, jakiego stolica jeszcze nie widziała! Bilety dostępne w serwisie eBilet.

Walka Joe Hendry vs. Trent Seven miała stanowić jedną ze specjalnych atrakcji sobotniej gali, ale dopiero teraz świat wrestlingu obiegła informacja, że stawką będzie należący do tego pierwszego mistrzowski pas IMPACT Digital Media Championship! Z tego miejsca należą się serdeczne podziękowania dla przedstawicieli federacji IMPACT Wrestling, jednej z najlepszych i najbardziej szanowanych marek na świecie - to właśnie dzięki nim Prime Time Wrestling może kontynuować misję dostarczania coraz to większych emocji fanom naszej dyscypliny!

W sobotę największa polska federacja pro wrestlingu po raz pierwszy obiera kierunek na stolicę. W warszawskiej Hali Bemowo fani otrzymają show, jakiego nigdy nie widzieli! Podniebne ewolucje, mrożąca krew w żyłach akcja, fabuła rodem z najlepszych filmów sensacyjnych i niesamowita, nieporównywalna z niczym innym atmosfera - tego należy się spodziewać po galach Kinguin PTW!

Organizacja Prime Time Wrestling formalnie istnieje od nieco ponad roku, ale zdążyła już wykreować szereg interesujących postaci i wyprodukować serię niezapomnianych eventów, które cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w Polsce. Zbliżająca się gala Kinguin PTW 3 - LEGENDS z udziałem międzynarodowych gwiazd wrestlingu będzie transmitowana na całym świecie przez DAZN oraz FITE TV. W Polsce będzie można ją obejrzeć na kanale YouTube i w WP Pilot.

Jesteś nowym fanem wrestlingu i nie znasz wszystkich postaci oraz ich historii? Zapraszamy na nasz profil na Instagramie, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, żeby wkręcić się to szalone uniwersum i jego zasady! A już w piątek 25 listopada o 19:00 zapraszamy kibiców do Hali Bemowo na tradycyjną Ceremonię Podpisywania Kontraktów! Zawodnicy po raz ostatni staną twarzą w twarz i wymienią się "uprzejmościami" zanim spotkają się w ringu. Dodatkowo to właśnie tutaj dowiemy się, którzy dwaj członkowie PAKI wystąpią nazajutrz w otwierającej galę drużynowej walce z Pure Gold!

KARTA WALK KINGUIN PTW 3 - LEGENDS

Main Event - Samuray Del Sol vs. Matt Sydal

IMPACT Digital Media Championship - Joe Hendry vs. Trent Seven

No DQ Match - Axel Fox vs. Justin Joy

Last Man Standing Match - "Starboy" Nano Lopez vs. Sinister

Tag Team Match - PAKA (Disco Pablo, Boro & Taras) vs. Pure Gold (Gabriel Queen & Vic Golden)

Triple Threat Match - Xia Brookside vs. Diana Strong vs. Myla Grace

Pozostałe walki:

Marty Scurll vs. The Primate

Syriusz Dziedzic
 vs. "Top Gun" Samson

Dawid "Puncher" Seńko
 vs. Robert Star

BILETY

Bilety na galę KINGUIN PTW 3 - LEGENDS są dostępne w serwisie eBilet w cenie od 70 PLN. Transmisja na żywo na kanale YouTube, w aplikacji DAZN oraz usłudze WP Pilot, a także FITE TV poza granicami Polski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.