HL 6: PASHABICEPS vs MARCIN DUBIEL

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski poznał rywala w swoim debiucie w MMA. Legenda polskiego Counter-Strike’a zmierzy się z niesamowitym w ostatnich walkach Marcinem Dubielem! Pojedynek już 18 marca na HIGH League 6 w Spodku. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Jarząbkowski i Dubiel w ostatnim roku zachwycali w swoich pojedynkach w klatce. Pora zestawić ich naprzeciwko siebie. To musi oznaczać wyjątkowe zestawienie!

“pashaBiceps” to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. Katowicki Spodek to dla niego bardzo ważne miejsce. Szczególnie istotna jest data 16 marca 2014 roku. Wtedy publiczność w Spodku oszalała. Polski skład Virtus.pro zdobył puchar podczas zawodów Intel Extreme Masters, na stałe wpisując się w świadomość kibiców w naszym kraju.

“pashaBiceps” spełnił swoje marzenie o debiucie w sportach walki w lutym ubiegłego roku. W walce wieczoru gali HIGH League 2 w Krakowie, na zasadach boksu w małych rękawicach, pokonał przez TKO w drugiej rundzie kulturystę-youtubera, Michała “Owcę WK” Owczarzaka.

Pojedynek Jarząbkowskiego z Owczarzakiem przeszedł do historii polskich freak-fightów. “pashaBiceps” i “Owca WK” dali niesamowity pojedynek, który kibice uznali jako jeden z najlepszych nie tylko w klatce HIGH League, ale w całym roku 2022.

Przeciwnikiem “pashy” na HIGH League 6 będzie jeden z najlepszych polskich freak-fighterów, znacznie bardziej doświadczony w MMA, Marcin Dubiel. Influencer-youtuber stoczył już sześć walk, z czego w czterech zwyciężył. Pokonywał Cezarego Nykiela, Wojciecha Przeździeckiego, Kacpra Błońskiego i Mateusza Trąbkę. W ostatnich walkach, przeciwko "Blonsky'emu" i "Trombie" zachwycał. W swojej jedynej walce w HIGH League przegrał z raperem Alberto Simao, ale również pokazał się ze świetnej strony.

Pojedynek odbędzie się w formule MMA w limicie wagowym do 79,5 kg. Dystans czasowy to trzy rundy po trzy minuty.

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Poza “pashąBicepsem” zapowiedziano już wyjątkowy pojedynek Marcina “El Testosterona” Najmana z Jackiem “Muranem” Murańskim. Do klatki wróci też mistrzyni wagi muszej, Lexy Chaplin. Bilety na Eventim.pl.

Karta walk:

Marcin “El Testosteron” Najman vs Jacek “Muran” Murański

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel

Lexy Chaplin vs TBA

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.