MŁODZI MISTRZOWIE SĄ WŚRÓD NAS

Młodzi mistrzowie są wśród nas,...dlatego otwierany jest nowy nabór w historycznym klubie 06 Kleofas, który pod skrzydłami AWF Katowice kontynuuje tradycje Górniczą, bo klub jest najstarszym w Polsce, nieprzerwanie działającym ośrodkiem szkolenia dzieci i młodzieży. Działał juz prawie dwadzieścia lat, jak usankcjonowany został Polski Związek Bokserski! Tradycja zobowiązuje.
Chcesz się dowiedzieć, gdzie teraz trenują Ślązacy i zastanawiasz się czy przede wszystkim nie zmierzyć się ze swoimi słabościami, bo górale czy dzieci górników są bardzo bitne, a to wiedzą wszyscy - zatem czas na Twój pierwszy trening.

Ukończyłeś 10 lat, masz dobrą relację do ruchu i ogólnie sportu, a wyzwania wielkich hal i świateł ogromnych widowisk Ciebie przerażają, to właśnie klub 06 Kleofas AZS AWF Katowice jest właśnie dla Ciebie. To tutaj wykfalifikowani trenerzy przeprowadzą cię przez trudny proces w którym ciężki trening stanie się codzienna lekka zabawą pięściarską, a występ przed publicznością będzie wtedy błahostką, a dyscyplina i rozumienie przeciwnika zrobi resztę. Powodzenia - trenerzy czekają na realizację wyzwań.

Na tą chwile potrzebujesz tylko stroju sportowego i zgody rodziców, a może przyjdą z Wami się poruszać - tak było ze mną - to wspaniałe uczucie. Zatem widzimy się w klubie, a jak przyjdzie czas na założenie kasku i rękawic to otrzymasz to na miejscu.

Do wyboru macie dwa miejsca:
Łatwo trafić Basen ORW Rolna, ul. Nasypowa 65 - DOJAZD >>>
Grupa dziecięca od 10 roku życia:
poniedziałek, środa, piątek - początek treningu - godzina 17:00 (przyjdź wcześniej)
Grupa młodzieżowa od 15 roku życia:
poniedziałek, środa, piątek - startujemy od godziny 18:15

Druga lokalizacja to pięknie położony Stadion miejski, ul. Bukowa 1a, MOSiR Katowice - DOJAZD >>>
Treningi grupy początkującej (dzieci i młodzież) odbywają się w poniedziałki, środy i piątki od godziny 16:30

Wybierz miejsce i wpisz w kalendarz - widzimy się na sali
Więcej informacji znajdziesz na stronie klubu www.06kleofas.pl >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.