WRACA RYMPAŁ NA FYRTLU

Dobra wiadomość dotarła do nas z Poznania. Wraca wielkopolska Liga Kickboxingu 'Rympał na Fyrtlu'. Kolejna regionalna odmiana na mapie polskiego kickboxingu. Cieszą te miejsca, gdzie na cyklicznych imprezach można się sprawdzić. Do sportowej rywalizacji dochodzi specyficzny kulturowy koloryt obecny jedynie w Polsce! Dlaczego? Mamy Baltic Warrios na pomorzu, jest Warszawska Granda, która krąży między największymi targami FIWE, ale głównie walki toczą w salach LFC na warszawskim Torwarze, Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Wyszkowie i Ostrołęce, Battle of Warriors w walce z nałogami wprost z Solnego Miasta czy Grybowska Liga z Binczarowej, gdzie kują się młode talenty wojowników. Czekamy na wieści na temat 'Śląskiej Bitki', a dochodzą słuchy o reaktywacji tej 'Barbórki' Fighterów.

Ważne, że zapisy na poznańską edycję ruszyły, choć odbędą się w gościnnej hali Śremskiego Sportu, skąd obecnie transmitujemy dla Was XI Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Boksie (02-08.10.2023) - DOJAZD >>>

Zgłoszenia należy poprzez stronę www.rympal.pretorium.pl lub telefonicznie 571256988. Na inaugurację po przerwie, a jest to juz szesnasta edycja, będzie dużo chętnych, więc jeśli chcesz być na liście startowej i zmierzyć się znowu na lidze, to rejestrujcie się i dobrego treningu bez kontuzji. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.