ZAPOWIEDŹ: 88 WARSZAWSKA GRANDA 2023 TORWAR

Ruszyły zapisy na 88 edycję Warszawskiej Grandy, która odbędzie się w hali LFC w COS Torwar przy Łazienkowskiej 6a. Jak zwykle możemy spodziewać się pojedynków na zróżnicowanym poziomie, ale każde starcie dostarcza kibicom ogromu emocji - to wyróżnia cykliczną imprezę na pięściarskiej mapie, bo wystartować może każdy, a dodatkowo debiut ringowy jest debiutem przed kamerami, ponieważ tradycyjnie bedziemy tam z naszymi kamerami.

Do frekwencji w ringu dokładają się równiez kibice, którzy licznie gromadzą się na widowni, a całodzienny maraton ukraszony jest występami artystycznymi, dając wytchnienie od zmagań. Dodatkowo catering jest dobrze wyposażony, a korzystając z bliskości Warszawskich Łazienek, można pokusić się o mały spacer dla relaksu - bilet upowazznia do ponownego wejścia na halę.

Zapisy dla zawodników przez stronę: www.orzel-syrenka.pl

Program 88. Warszawskiej Grandy (17.12.2023) Torwar, Łazienkowska 6a - DOJAZD >>>

godzina 08:30 - 09:30 - Waga i badanie lekarskie
około godziny 11:00 - start walk sparingowo - szkoleniowych
około godziny 13:00 - Start walk turniejowych

To swego rodzaju przedsmak i przygotowanie psychiczne do większych imprez, dla tych którzy chcą iść drogą wojownika, a jednocześnie pole do samorealizacji jako rekreacyjny zawodnik. I to jest wspaniałe, że mogą stanąć na macie ringu, a kibice mogą mieć dzięki temu szeroki przekrój umiejętności do obserwacji, a może kiedyś się odważą i sami przyjdą na treningi, aby się sprawdzić, aby poczuć siłę własnych umiejętności, a może właśnie, aby nabyć nowych zdolności ruchowych. Wiele nie potrzeba - wystarczy chcieć.
Na pewno, będzie to dobra dawka emocji, czy właśnie jako zawodnik, bo jako kibic mamy naprawdę dobre widowisko z czystym sportowym zacięciem - co można zobaczyć w retransmisji z poprzedniej edycj - relacja z dwóch ringów TUTAJ >>>

Więcej na stronie BOKSER.ORG w dziale Boks Olimpijski, a poniżej wcześniejsze wydarzenia. 

Zestawienie walk  z majowej edycji - pierwszy dzień, a tutaj drugi dzień.
Walki inaugurujące 2023 rok >>>
Podsumowanie minionego roku TUTAJ >>>

Warszawska Granda na pięści 2023 COS Torwar, Łazienkowska, Legia Fight Club

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.