KBC NIGHT 6 OSTRZESZÓW - WRACA PRZYBYLSKI I KOWALCZYK

W sobotę, 29 czerwca w ruinach baszty w Ostrzeszowie fani kickboxingu będą świadkami kolejnego wydarzenia spod szyldu Kick-Boxing Champions. Podczas szóstej imprezy organizowanej przez wielkopolskiego promotora, Radosława Radomskiego zobaczymy 11 pojedynków w formułach: K-1 oraz full-contact. Transmisja z wydarzenia w serwisie Youtube na kanale Kickboxing.

W walce wieczoru dojdzie do rewanżu pomiędzy wieloletnim reprezentantem Polski, Tomaszem Przybylskim, a znanym głównie z walk w MMA, Maksymilianem Siewrukiem. Panowie spotkali się w ringu w walce wieczoru gali KBC w czerwcu 2023 roku. Po twardej i nieustępliwej batalii, w której byliśmy świadkami wielu wymian sędziowie uznali zwycięstwo Przybylskiego. Mający na swoim koncie walki w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii Siewruk okazał się być wtedy twardym i wymagającym rywalem, który nie oddał łatwo zwycięstwa. Teraz dostaję szansę rewanżu od lokalnego gwiazdora, który po raz kolejny chce przypomnieć o sobie promotorom w kraju i za granicą.

W co-main evencie zobaczymy znanego Marcina Kowalczyka, który spotka się z Yaroslavem Zhovnirovihcem. Trenujący w Wieruszowie Ukrainiec jest pasjonatem sportu, który ukończył min. jeden z najtrudniejszych biegów w Polsce czyli Runmaggedon. Znany z występów w KBC i min. HFO Kowalczyk powraca po rocznej przerwie, kiedy to w pierwszej rundzie podczas gali KBC w ostrzeszowskiej baszcie odprawił reprezentanta Fightera Wrocław, Mateusza Matuszaka.

Warto zwrócić uwagę jeszcze na kilku ciekawych zawodników, których zobaczymy podczas ostrzeszowskiej imprezy. Pochodzący z Egiptu, Abdelkhair Mohamed w zeszłym roku zadebiutował w kickboxingu i od razu wywalczył złoty medal młodzieżowych mistrzostw Polski w formule full contact. Spotka się on z reprezentantem Prosny Kalisz, mistrzem Polski w kickboxingu, Oskarem Dąbrowskim

W ringu zaprezentuje się również doskonale znany na wielkopolskim rynku Kewin Prymas. Muskularny reprezentant Kick-Boxing Club poprawa  powraca po tym, jak w zeszłym roku zastopował znanego z występów w Gromdzie, Krystiana Cieślika. Tym razem spotka się w ringu z Patrykiem Rosą.

Poniżej pełna karta walk oraz nagranie z zeszłorocznej imprezy.

KBC NIGHT 6 (29.06.2024) Ostrzeszów, Zamek z basztą - DOJAZD >>>

K-1 -77kg
Tomasz Przybylski vs Maksymilian Siewruk
K-1 -83kg
Marcin Kowalczyk vs Yaroslav Zhovnirovihc
Full-contact -83kg
Abdelkhair Mohamed vs Oskar Dąbrowski
K-1- 90kg
Kewin Prymas vs Patryk Rosa
K-1 -67kg
Damian Walosczyk vs Maksym Savonik
K-1 -54kg
Kamila Szymankiewicz vs Karolina Nowak
Full-Contact -86kg
Marcin Zapeński vs Przemysław Jończyk
Full-contact -69kg Junior
Marcin Raszewski vs Paweł Burda
K-1 -80kg
Michał Król vs Bartłomiej Kuropka
Full-contact -67kg
Eryk Maciaczyk vs Szymon Nowacki
K-1 -75kg Junior
Maksymilian Klein vs Brajan Jaszczak

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.