KINGUIN PTW 2: BLACKOUT

Kinguin Prime Time Wrestling wraca z kolejną dużą galą! Po sukcesie Kinguin PTW #1 – REVOLUCJA przyszedł czas na BlackOut! Już 19 lutego 2022 roku ponownie spotykamy się w hali MORiS w Chorzowie by spędzić wieczór pełen wrestlingowych emocji. Największe gwiazdy z całego świata, polscy zawodnicy i mrożące krew w żyłach widowisko dla całej rodziny - nie możesz tego przegapić!

Przypomnijmy, że na pierwszym evencie pod szyldem Kinguin PTW pojawiły się takie gwiazdy światowego wrestlingu jak m.in. Chris Masters, Santino czy Nick Aldis. Samo widowisko spotkało się z ciepłym przyjęciem fanów i środowiska. Fragmenty gali pokazywane były m.in. w programie amerykańskiej federacji NWA.

Sprzedaż biletów startuje 23.12.2021 r. wieczorem. Tylko do końca roku możecie nabyć bilety w promocyjnej cenie! Od 1 stycznia ceny o 10 zł w górę (np. z 50 zł na 60 zł). Od 1 lutego ceny o 20 zł w górę (np. z 50 na 70 zł).

Bilety dostępne

Nie jest to jedyny prezent od polskiej federacji dla fanów wrestlingu, bo już niebawem poznamy nazwisko pierwszej zagranicznej gwiazdy gali Kinguin PTW #2 – BlackOut!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.