REVOLTA 2022: OPALACH I BĄTKOWSKI W WALCE WIECZORU

Na gali REVOLTA, która odbędzie, się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie w walce wieczoru staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Opalach na zawodowych ringach legitymuje się bardzo przywoitym bilansem: 28-3 (23 KO), natomiast Filip Bątkowski znany jest przede wszystkim jako szef federacji Armia Fight Night, która z powodzeniem radzi sobie na polskim rynku MMA i wypromowała już wiele młodych talentów. Jeśli chodzi o MMA, to doświadczenie jest zdecydowanie po stronie Filipa, który na swoim koncie ma już 4 zawodowe walki, z czego 3 wygrał. Występował na takich galach jak: Free Fight Federation, RWC czy DWM Fight Night. Opalach natomiast w formule MMA dotychczas stoczył jeden pojedynek: na gali MMA VIP 1 w pierwszej rundzie rozbił Konrada Cyranowskiego.

W przed walce wieczoru wystąpi Adrianna Kreft z lokalnego klubu MMA Team Tczew. Adrianna wyjdzie do swojego drugiego pojedynku zawodowego.  Z ramienia MMA Team Tczew zobaczymy również Filipa Kamysza, Dawida Michałowskiego oraz Nadię Skiberowską. Bardzo ciekawie zapowiada się walka w formule K1, w której wystąpi tczewianin Kacper Dembek z mocny zawodnikiem (Ankos MMA) Dawidem Romańskim. Tczew również reprezentować będzie Krzysztof Zaradny, który wystąpi pod szyldem Champions Gdańsk. Na gali zobaczymy również  Arkadiusza Pałkowskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.