FURY ATAKUJE JOSHUĘ I USYKA. 'BEZUŻYTECZNI MENELE'

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) wrócił do mocnych treningów i w swoim stylu werbalnie zaatakował rodaka, byłego mistrza świata IBF, WBA i WBO Anthony'ego Joshuę (24-2, 22 KO) oraz obecnego czempiona tych federacji, który zdetronizował Joshuę we wrześniu zeszłego roku - Aleksandra Usyka (19-0, 13 KO).

- Nie mogę uwierzyć w to, że AJ pozwolił Ukrainie na ponowne przejęcie pasów. Po tej całej ciężkiej pracy, jaką wykonałem (mowa o walce Fury'ego z Władimirem Kliczką w 2015 roku, gdy Fury zdetronizował Ukraińca - przyp.red.), Joshua pozwolił, by pokonał go mały, nasterydowany typ wywodzący się z wagi średniej. Żeby odzyskać pasy dla Wielkiej Brytanii, potrzebna będzie konfrontacja tego sterydziarza z prawdziwym bombardierem z Lancaster (gra słów - Fury mieszka w Lancaster, a pod tą nazwą znany był również brytyjski bombowiec z II wojny światowej - przyp.red.) - powiedział Fury.

- Joshua i Usyk... Jesteście bezużytecznymi menelami, oddajcie pasy "Królowi Cyganów" - dodał charyzmatyczny olbrzym.

Przypomnijmy, że jeżeli obozy Fury'ego i obowiązkowego pretendenta Dilliana Whyte'a nie dojdą do porozumienia, organizator walki Fury vs Whyte zostanie wyłoniony za tydzień w drodze przetargu. Konfrontacja "Króla Cyganów" z Whyte'em może się odbyć na przełomie marca i kwietnia. Na kwiecień zapowiadany jest notabene pojedynek Joshua vs Usyk II. Zwycięzcy ww. pojedynków powinni się w tym roku zmierzyć w starciu o wszystkie pasy królewskiej dywizji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.