AFN 12: TKACZYK vs KARECIŃSKI

Poznał swojego rywala Dawid Kareciński! Już 26 lutego stanie w szranki z żołnierzem Pułku Ochrony im. gen. dyw. Bolesława Wieniawy – Długoszowskiego, Szeregowym Dominikiem Tkaczykiem.

Reprezentant RKT Radom debiutował zawodowo na gali Madness Cage Fighting 6 we wrześniu 2020 roku, przegrywając wówczas z Giorgim Esiavą. Powrócił jednak do klatki dając świetne show kibicom na gali AFN Special Edition w maju tego roku w widowiskowy sposób rozprawiając się z Kamilem Warzybokiem, kończąc pojedynek w drugiej jego odsłonie. Ostatnio mogliśmy oglądać go w klatce w starciu z Kacprem Wróblem na gali AFN 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ w listopadzie ubiegłego roku, jednak już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość swojego rywala.

Z kolei słynny „Karakan” , zapaśnik Śląska Wrocław, będący medalistą Mistrzostw Świata i Europy, w spektakularny sposób przywitał się z kibicami w swoim zawodowym debiucie. Mowa tu o pojedynku z Rashedem Kaddourą, który miał miejsce w styczniu 2021 roku na gali Armia Fight Night z numerem 9. Pokonał swojego rywala przez TKO, ciosami w parterze już w pierwszej odsłonie pojedynku! Pół roku później skrzyżował rękawice z Przemysławem Górnym na jubileuszowej edycji gali w Żywcu, po batalii na pełnym dystansie Kareciński zwyciężył na kartach sędziowskich. Zawodnik z Wrocławia trenuje pod okiem Witolda Kostki oraz Romana Zięby. Swoje brazylijskie jiu-jitsu doskonali razem z Erykiem Maj.

Szykuje się ciekawa walka w kategorii piórkowej! Czy dobra passa Karecińskiego zostanie przerwana i tym samym Tkaczyk powróci na zwycięskie tory? A może to „Karakan” opuści klatkę AFN z trzecią zawodową wygraną?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.