KSW 68: ALBERT ODZIMKOWSKI POZNAŁ RYWALA

Ulubieniec fanów z Radomia, Albert Odzimkowski (11-6, 3 KO, 7 Sub), poznał rywala, z którym zmierzy się 19 marca w swoim mieście. Przeciwnikiem Polaka będzie Irlandczyk, Tommy Quinn (8-5, 3 KO, 1 Sub). Starcie w kategorii średniej odbędzie się podczas KSW 68 w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu. Wydarzenie objęte jest patronatem Pana Prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego.

Gala KSW w Radomiu nie mogłaby się odbyć bez uwielbianego przez fanów Alberta Odzimkowskiego. „Złoty” wciąż czeka na pierwszą wygraną w okrągłej klatce i zrobi wszystko, co w jego mocy, by sprawić radość lokalnej publice, która na pewno tłumnie przybędzie, aby obejrzeć występ swojego ulubieńca. 33-latek do tej pory mierzył się w KSW z Michałem Michalskim, Christianem Eckerlinem oraz Jasonem Radcliffe’em.

Tommy Quinn to doskonale znany na Zielonej Wyspie zawodnik. „The Roly Poly Kid” rozpoczął zawodową karierę w 2008 roku i od tamtej pory stoczył 13 pojedynków, z których wygrał 8. Irlandczyk miał okazję zwyciężać między innymi na galach King of the Ring, Cage Warriors oraz Bellator MMA. 32-latek z Londonderry wejdzie do okrągłej klatki KSW po dwóch wygranych z rzędu przez nokaut w pierwszej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.