BMMA 29: KACPRZAK I ZORCZYKOWSKI O PAS MISTRZOWSKI

10 czerwca federacja Babilon MMA po raz szósty zawita w Radomiu! W hitowym pojedynku wieczoru gali Babilon MMA 29 czeka nas ekscytująca wojna stylów - miejscowy bohater Piotr Kacprzak zmierzy się z Damianem Zorczykowskim o mistrzowski pas w wadze piórkowej!

24-letni Piotr Kacprzak (7-3) to wychowanek Babilon MMA. Od samego początku kariery w 2018 roku był prowadzony bardzo odważnie i z każdej kolejnej walki wynosił cenne doświadczenie. Od 2020 roku prezentuje równą, bardzo wysoką formę i zaskakuje kolejnych mocnych przeciwników nowymi umiejętnościami, odnosząc pewne i efektowne zwycięstwa. Na liście pokonanych przez Kacprzaka rywali są już Krzysztof Gutowski (uduszenie w 3. rundzie na Babilon MMA 25), Hubert Lotta (jednogłośna decyzja sędziów na Babilon MMA 19) i Konrad Furmanek (KO w 2. rundzie na Babilon MMA 21). Starszy i bardziej doświadczony Damian Zorczykowski (8-5) walczył już o mistrzowski pas wagi piórkowej, ale na gali Babilon MMA 8 przegrał z Danielem Rutkowskim. 33-letni "Zordon" odbudował się po tej porażce i ma na koncie dwa efektowne zwycięstwa z rzędu. Kto sięgnie po upragnione trofeum na gali w Radomiu? Odpowiedź poznamy już 10 czerwca w klatce Babilon MMA.

To oczywiście nie koniec emocji! Na tej samej gali pojawi się plejada lokalnych zawodników, którzy stoczą ważne i ciekawe potyczki. W wadze półśredniej (do 77 kg) mający passę dwóch wygranych Łukasz Siwiec (6-1) zmierzy się z niepokonanym Konradem Rusińskim (4-0), a Tymoteusz "The Honey Badger" Łopaczyk (8-3) spotka się z Jakubem Kamieniarzem (9-8). Wystąpią także radomscy zawodnicy wagi lekkiej (do 70 kg) - Marcin Skrzek (6-3) oraz Damian "Iti" Zuba (4-3). Do klatki powróci również 26-letni Karol Kutyła (6-3), którego kariera rozwija się w bardzo szybkim tempie oraz mniej doświadczeni Grzegorz Rutkowski i Bartłomiej Nowak (semi-pro). Wszystkie zestawienia, które kibice zobaczą na gali Babilon MMA 29 w Radomiu, zostaną ogłoszone na profilach Babilon MMA w mediach społecznościowych oraz na kanałach naszych Partnerów Medialnych.

Bilety na galę Babilon MMA 29 dostępne w cenie od 60 PLN na Eventim.pl. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.