FEN 40: BŁOŃSKI NOWYM RYWALEM JONIAKA

Adrian Błoński (2-3, 1 SUB) będzie nowym rywalem Mariusza Joniaka (9-4, 1 KO, 7 SUB) podczas gali FEN 40: ENERGA Fight Night Ostróda, która 18 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Limit wagowy tego pojedynku do 63 kilogramy.

Błoński to zawodnik trenujący w klubie Arachion Iława pod okiem Dawida Tarasiewicza. Ostatnie dwie walki debiutujący 18 czerwca w FEN zawodnik wygrał - podczas gali Celtic 26 pokonał jednogłośna decyzja sędziów Damiana Kieresia. Wcześniej poddał w pierwszej rundzie Jakuba Hansbacha. Błoński na zawodowstwie przebywa od 2015 roku.

Joniak w swoim ostatnim występie w FEN, podczas edycji z numerem 38, w spektakularny sposób znokautował Lukasa Chotenovskiego, za co został nagrodzony bonusem za najlepszy nokaut wieczoru. Podczas debiutu w organizacji na pełnym dystansie pokonał Oleksija Polischuka. 3 października 2020 roku zwyciężył swój drugi pojedynek pod szyldem FEN, kiedy wygrał z Rafałem Statkiewiczem. Ostatnim jego startem w FEN była czerwcowa walka w Ostródzie, którą zwyciężył już w premierowej odsłonie. Przed występami w FEN w sierpniu 2019 roku Joniak pokazał się ze znakomitej strony i pewnie pokonał Piotra Olszynkę. Dokładnie w ten sam sposób, techniką „północ-południe”, rozprawił się dwa lata wcześniej z Aleksanderem Kellerem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.