ZAPOWIEDŹ: FINAŁ WARSAW BOXING CUP 2023

10 listopada, w przeddzień Święta Niepodległości kibice mają szansę uczestnictwa w meczu międzypaństwowym. Uczcijmy ten dzień dopingiem dobrej sportowej rywalizacji w międzynarodowej obsadzie z najlepszymi zawodnikami sezonu 2023 podczas finałowej gali Warsaw Boxing CUPBilety dstępne przez stronę eBilet - TUTAJ >>>

Zanim przejdziemy do głównego wydarzenia tego dnia czyli meczu bokserskiego Warszawa (Polska) vs Bergamo (Włochy), zobaczymy walki zawodników kadry narodowej oraz tych którzy wyróżniali się przez cały rok występów podczas Warszawskiej Grandy. Do tego dojdzie pokaz umiejętności zawodników znanych z ringów zawodowych: Rafał Jackiewicz kontra Kuba Dobrzyński. Całość ubarwi występ Basti i Karat Napalm Grupa - czyli troszkę 'warszawskiego rapu' z zabarwieniem narodowym. Dla tych, którzy nie zajwią się w Warszawie bilety dstępne przez stronę eBilet. 

Bezpośrednia relacja na kanale BOKSER.ORG wprost z hali OSiR Włochy, ul. Gładka 18 - DOJAZD >>>,

Impreza przygotowana przez Pawła Michalika 'Orzeł i Syrenka' >>> Zawody tym razem będą poświęcone Towarzystwu Gimnastycznemu "Sokół" dzięki któremu tak naprawdę sport rozwinął się w naszym kraju i jak to pomogło naszym rodakom w odzyskaniu Niepodległości!

Warsaw Boxing CUP Orzeł i Syrenka Paweł Michalik Mecz Polska vs Włochy

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.