ZAPOWIEDŹ: 8 BOXING DAY - WODZISŁAW ŚLĄSKI

Cztery lata karencji i wraca Międzynarodowy Turniej Bokserski BOXING DAY w Wodzisławiu Śląskim. Wraca i to z hasłem, które jest jak najbardziej na czasie, bo przecież lepiej zatrudnić ręce do realnego sprawdzenia swojego charakteru, aniżeli w wirtualnym świecie 'bez konsekwencji'.

W tegorocznej edycji udział potwierdzili zawodnicy z Wielkiej Brytanii, Czech i Polski. Na kibiców czeka trzydzieśi pojedynków podczas gali w profesjonalnej bokserskiej odsłonie. Jest turniej gromadzący dobrych zawodników, cieszący się przed pandemią wielką popularnością także poza granicami kraju.

Organizatorzy 'trzymaja rękę na pulsie' starając się aktywizować młodzieć, podnosząc świadomość bo przecież 'Wolimy trenować niż hejtować! STOP mowie nienawiści!'.  Dlatego wychodząc naprzeciw piętrzącym się problemom społecznej komunikacji, podnosząc jej poziom, dajemy możliwość realnej, naturalnej konfrontacji rówieśniczej, bez wirtualnej bariery 'wszystko wolno - brak konsekwencji'. 

Hasło gali jest wyrazem sprzeciwu wobec prześladowań, nękania oraz braku tolerancji wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. O tym, że warto być przyzwoitym i budować swoją wartość poprzez sport przekonają się wszyscy uczestniczący w tej czystej sportowej rywalizacji czy to kibice czy zawodnikcy, czy internauci korzystający z bezpośredniego przekazu, na który zapraszamy

VIII Międzynarodowy Turniej Bokserski 'Boxing Day' o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego (09.12.2023)  ul. Mieszka 10 - DOJAZD >>>

Start imprezy godz. 12:00

VIII Międzynarodowy Turniej Bokserski 'Boxing Day' o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.