XV GRYBOWSKA LIGA KICKBOXINGU - ZAPOWIEDŹ

Po raz piętnasty spotykamy sie na Grybowskiej Lidze Kickboxingu. Zapisy trwają do 2 marca, a start imprezy już od godziny 8:00 w sobotę 9 marca. Zgłoszenia poprzez stronę PZKB SOI >>>. Realizacja w systemie PPV.bokser.org.

Amatorska Liga Kickboxingu jest samofinansującym sie wydarzeniem organizowanym przez pasjonatów sportów walki. W całym kraju angażują się kolejne kluby, aby dołączyć do rywalizacji, bo jest wyzwaniem dla zawodnika sprawdzać się w cyklicznych imprezach, a być może w głowie galopuje chęć występów na centralnej imprezie, a być może wylądować pod skrzydłami trenera kadry z widokiem na sukcesy na zagranicznych polach walki. A być może chcesz dla sportu przypieczętować swoje rekreacyjne treningi. To miejsce jest właśnie dla Was, a kibice mają gwarancję dobrej atmosfery przy akompaniamencie sportowych zmagań pełnych serca do walki, a mimo zróżnicowanego poziomu, poprzez dobór par, pojedynki są zawsze wyrównane, co stwarza spore pole do popisu dla sędziów!

Zaczniemy relacją w otwartym kanale dla wszystkich uczestniczących w promocji Kickboxingu:

Organizatorem, pod patronatem PZKB, jest klub Gladiator Binczarowa >>>, którego animatorem jest Amadeusz Kwiatkowski tel. 503-523-883, mail: uksgladiator@gmail.com

Widzimy się w Grybowie w hali przy ulicy Kościuszki 18 - DOJAZD >>>

Planowany program zawodów:
08:00 – 09:30 – waga i weryfikacja
10:00 – konferencja techniczna
10:15 – rozpoczęcie rywalizacji sportowej
12:30 – 13:00 przerwa obiadowa

Grybowska Liga Kickboxingu klubu Gladiar Biczarowa

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.