UNIA SPORTÓW WALKI M 34 - ZAPOWIEDŹ

USWM 34 to międzynarodowa cykliczna gala MMA organizowana dwa lub trzy razy do roku przez podlaską federację o nazwie: Unia Sportów Walki - Mixed. Federacja robi eventy od 2009 roku z różnymi telewizjami ogólnopolskimi jak ostatnio z TVP Sport.

Tym razem USWM 34 odbędzie się w Grajewie na granicy Warmii i Podlasia 18 maja 2024. Zobaczymy walki w oktagonie w takich formułach jak: MMA, Grappling, K-1 oraz Boks. Wystąpią zawodnicy z Litwy, Ukrainy i Polski. Podlaskie MMA będą reprezentować tacy znani zawodnicy jak: Karol Żołowski, Kamil Czyżewski, Damian Zorczykowski oraz Podlaski zawodnik reprezentujący Ankos Poznań Krystian Głażewski. Na gali po raz pierwszy w historii federacji odbędzie się walka Freak show fight w której wystąpi znany z You Tube Artur Hyodo . Na gali w Grajewie odbędą się dwa pojedynki o pas USWM International. Pierwsza walka o pas w grapplingu a druga w MMA Pro. W grapplingu spotkają się w rewanżu Jakub Bońkowski (Arrachion Olsztyn) z Damianem Zorczykowskim (Fight Club Łomża). Druga walka o pas to konfrontacja dwóch wyjadaczy w MMA Pro czyli Karol Żołowski (Berserkers Team Suwałki) z Patrykiem Rogóż (Fightman Bochnia). Proponowanymi goścmi specjalnym eventu będzie Kamil Szeremeta i Pan Moreno. Galę poprowadzi słynny konferansjer i dziennikarz sportowy Edward Durda zaś sędzią w klatce będzie znany Mistrz KSW Krzysztof Model Kułak. Na gali ponadto wystąpi znana Podlaska śpiewaczka i skrzypaczka Marta EM Oksiuta. Transmisję i  retransmisję przeprowadzi TVP 3 Białystok we współpracy z TV Sporty-Walki.ORG. Start imprezy 18.05.2024 w Hali MOSiR w Grajewie przy ul. Strażackiej 2 - DOJAZD >>>.

Sprzedaż biletów rusza od 18.04.2024 w recepcji hali MOSiR Grajewo oraz w Sklepie Sportowym Wojownik w Białymstoku ul. Św. Rocha 13a/15 lok. 1, jak również przez Blik 602439055. Zapraszamy do śledzenia aktualności na FB Unia Sportów Walki-M/PMMA Wschód >>>.

Lech Hajduk Gorczak UNIA SPORTÓW WALKI M

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.