MARATON LIGOWYCH ZMAGAŃ - WIOSENNE PODSUMOWANIE

Wiosenne podsumowanie ligowych zmagań na kickboxerskim maratonie w Solnym Mieście Wieliczka. Organizator Rafał Szopa przy wsparciu wielu osób podsumowuje pierwszy kwartał jednodniową imprezą z setką walk na dwóch ringach. Do pierwszego gongu na gorącej linii znajduje się sędzia główny Maciej Bajtel, który zestawia pojedynki tak, aby zawodnicy, trenerzy, a także kibice poczuli prawdziwie sportowe wyżyny rywalizacji czysto sportowej napędzanej duchem walki i fair-play. Gościnna hala Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego wypełni się żywiołowym dopingiem zgromadzonej publiczności, a dla wszystkich, dla których droga do Wieliczki jest zbyt daleką wyprawą lub chcą się dołożyć do cyklicznej rywalizacji jaką jest Liga Kickboxingu 'Battle of Warriors' mamy bezpośrednią transmisję w systemie PPV - jeden bilet i dwie relacje z numerami walk, kategorią i nazwiskami oraz klubami startujących fighterów.

Liga odbywa się pod hasłem "Kickboxing w walce z nałogami", a patronat nad imprezą objął PZKB. Impreza biletowana - więcej informacji na stronie organizatora >>>.

Zapraszamy wszystich na halę przy ulicy Kościuszki  15  w Wieliczce - DOJAZD >>>, gdzie znadziecie duży parking i dobrze przygotowany obiekt, a dla pozostałych relacja PPV - bilety do kupienia TUTAJ >>>

Battle of Warriors - Liga Kickboxingu - Rafał Szopa Team - Solne Miasto Wieliczka

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.